Sony Xperia Z3 qiymeti
-
629,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4.4 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Copper Purple Silver Green White |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.2 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 146.5 mm |
| Eni | 72 mm |
| Qalınlığı | 7.3 mm |
| Çəkisi | 152 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3100 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 16 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 740 saat |