Tecno Spark 20 Pro+ qiymeti
Rəng seçin:
-
Lunar Frost349,00 ₼birmarket.az
-
Temporal Orbits420,00 ₼birmarket.az
| Nağd | |
|---|---|
| Lunar Frost | 349,00 ₼ |
| Temporal Orbits | 420,00 ₼ |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Prosessor | Mediatek Helio G99 Ultimate |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Rəng | Radiant Starstream Lunar Frost Temporal Orbits Magic Skin Green |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP53 |
| Suya davamlılıq | su çilənməsinə qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tozdan qismən qorunur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (ekranda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.78 inç |
| Ekran gövdə faizi | 89.0 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2436 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1000 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 108 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 2K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 164.7 mm |
| Eni | 75 mm |
| Qalınlığı | 7.6 mm |
| Çəkisi | 179 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |