Vivo V25e qiymeti
-
128 GBSunrise Gold579,99 ₼bakuelectronics.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 Funtouch 12 |
| Prosessor | Mediatek Helio G99 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Rəng | Sunrise Gold Diamond Black |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP54 |
| Suya davamlılıq | su sıçramasına qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tozdan qismən qorunur |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.44 inç |
| Ekran gövdə faizi | 84.7 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 1080 x 2404 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1300 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 64 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 159.2 mm |
| Eni | 74.2 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 183 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4500 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |