Vivo V50 Lite 5G qiymeti
Rəng seçin:
-
256 GBTitanium Gold689,99 ₼bakuelectronics.az
-
256 GBPhantom Black689,99 ₼bakuelectronics.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Funtouch 15 Android 15 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 6300 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Rəng | Titanium Gold Silk Green Fantasy Purple Phantom Black |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP65 |
| Suya davamlılıq | aşağı təzyiqli fışqıran suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (ekranda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.77 inç |
| Ekran gövdə faizi | 88.7 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Mohs level 4 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2392 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1800 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.8 mm |
| Eni | 76.3 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 197 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6500 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |