Vivo X300 Pro qiymeti
Rəng seçin:
-
512 GBPhantom Black2 999,99 ₼bakuelectronics.az
-
512 GBDune Brown2 999,99 ₼bakuelectronics.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 16 OriginOS 6 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 9500 |
| Maksimum prosessor sürəti | 4.21 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Arm G1-Ultra |
| Rəng | Cloud White Dune Brown Phantom Black Mist Blue |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP69 |
| Suya davamlılıq | yüksək təzyiqli suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (ekranda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.78 inç |
| Ekran gövdə faizi | 91.6 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Mohs level 4 |
| Yenilənmə tezliyi | 1200 Hz |
| Resolution | 1260 x 2800 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 4500 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 200 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 50 MP |
| Video çəkmə | 8K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS + EIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM eSIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 161.2 mm |
| Eni | 75.5 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 226 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB 1 TB |
| RAM | 12 GB 16 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6510 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |