Grundig 32 GEH 6600 B qiymeti
-
199,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 01:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 199,99 ₼ |
| Mart 2026 | 199,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Smart Interactive TV |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 32 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | HD Ready |
| Resolution | 1366 x 768 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 1 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 200x200 mm |
| Hündürlük | 42.9 cm |
| En | 72.1 cm |
| Dərinlik | 8.71 cm |
| Çəkisi | 3.8 kq |