Hoffmann 43EU6000 qiymeti
-
339,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:42
-
399,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 339,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 339,99 ₼ |
| Mart 2026 | 449,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 449,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 499,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 379,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 329,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 379,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 379,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android TV |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 43 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Full HD |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Hündürlük | 56 cm |
| En | 96 cm |
| Dərinlik | 7 cm |
| Çəkisi | 6.8 kq |