Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az5 799,00 ₼son yenilənmə: bu gün 07:23
-
bakuelectronics.az5 799,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 5 799,00 ₼ |
| Mart 2026 | 5 849,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 5 899,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 5 799,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 5 889,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 6 999,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 6 399,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 6 499,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 6 499,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | webOS |
| İstehsal ili | 2025 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 77 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 4 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 300x200 mm |
| Hündürlük | 98.9 cm |
| En | 171.9 cm |
| Dərinlik | 5.09 cm |
| Çəkisi | 22.9 kq |