Panasonic TV-32S55AEZ qiymeti
-
539,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 15:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 539,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 539,99 ₼ |
| Mart 2026 | 459,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 539,99 ₼ |
| İyun 2025 | 599,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | FireOS |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 32 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Full HD |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 1 |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 75x75 mm |
| Hündürlük | 43.1 cm |
| En | 72.8 cm |
| Dərinlik | 7.6 cm |
| Çəkisi | 4.5 kq |