Samsung UE32N4000AUXRU qiymeti
-
499,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 11:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 499,99 ₼ |
| Mart 2026 | 399,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 399,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 399,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 509,00 ₼ |
| İyun 2025 | 499,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 32 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | HD |
| Resolution | 1366 x 768 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 1 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 100x100 mm |
| Hündürlük | 43.8 cm |
| En | 73.7 cm |
| Dərinlik | 7.4 cm |
| Çəkisi | 3.82 kq |