Sony K-65XR70 qiymeti
-
3 958,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 01:39
-
bakuelectronics.az3 899,99 ₼son yenilənmə: bu gün 01:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 3 899,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 3 999,99 ₼ |
| Mart 2026 | 3 999,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 4 199,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 4 099,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 4 499,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 3 899,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 3 999,99 ₼ |
| İyul 2025 | 3 999,99 ₼ |
| İyun 2025 | 3 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Google TV |
| İstehsal ili | 2024 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 65 inç |
| Ekran tipi | QLED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 4 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 300x300 mm |
| Hündürlük | 83.2 cm |
| En | 144.5 cm |
| Dərinlik | 5.7 cm |
| Çəkisi | 27.1 kq |