Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az329,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:16
-
smarton.az339,00 ₼son yenilənmə: bu gün 16:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 329,99 ₼ |
| Mart 2026 | 339,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 349,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 339,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 339,99 ₼ |
| İyul 2025 | 339,99 ₼ |
| İyun 2025 | 339,99 ₼ |
| May 2025 | 339,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2000 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 4 L |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7 m |
| Rəng | Blue |
| Hündürlük | 26.5 cm |
| En | 29.5 cm |
| Dərinlik | 41 cm |
| Çəkisi | 4.5 kq |