Mağazalarda qiymətləri
-
459,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:32
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 459,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 170 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.5 L |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Gray |
| Hündürlük | 110 cm |
| En | 29 cm |
| Dərinlik | 21.8 cm |
| Çəkisi | 4.65 kq |