Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az639,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 639,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.7 L |
| Su qabının həcmi | 0.9 L |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Maksimum işləmə müddəti | 25 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 110 cm |
| En | 29 cm |
| Dərinlik | 23 cm |
| Çəkisi | 6.7 kq |