Mağazalarda qiymətləri
-
199,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2024 | 199,99 ₼ |
| İyun 2024 | 449,99 ₼ |
| May 2024 | 479,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 350 Wt |
| Sorma gücü | 100 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.5 L |
| Səs səviyyəsi | 84 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 2.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 50 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 73.7 cm |
| En | 28.8 cm |
| Dərinlik | 13.3 cm |
| Çəkisi | 1.63 kq |