Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 449,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
-
smarton.az1 459,00 ₼son yenilənmə: bu gün 19:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 999,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 429,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 429,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 149,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 149,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 319,99 ₼ |
| May 2025 | 1 149,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 499,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 300 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Su qabının həcmi | 0.9 L |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 40 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Gray |
| Hündürlük | 115.6 cm |
| En | 33.2 cm |
| Dərinlik | 31.3 cm |
| Çəkisi | 5.6 kq |