Mağazalarda qiymətləri
-
589,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:33
-
smarton.az599,00 ₼son yenilənmə: bu gün 19:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 589,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 689,99 ₼ |
| Mart 2026 | 599,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 559,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 559,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 599,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 6 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 425 Wt |
| Sorma gücü | 150 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Su qabının həcmi | 0.2 L |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 90 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 80 cm |
| En | 17 cm |
| Dərinlik | 28.6 cm |
| Çəkisi | 4.6 kq |