Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az409,00 ₼son yenilənmə: bu gün 19:23
-
bakuelectronics.az419,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 419,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 429,99 ₼ |
| Mart 2026 | 409,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 409,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 5 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 350 Wt |
| Sorma gücü | 120 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 75 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 70 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 129.3 cm |
| En | 25.6 cm |
| Dərinlik | 21.4 cm |
| Çəkisi | 1.65 kq |