Mağazalarda qiymətləri
-
399,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2024 | 399,99 ₼ |
| İyun 2024 | 899,99 ₼ |
| May 2024 | 899,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 550 Wt |
| Sorma gücü | 190 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 84 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 90 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Gray |
| Hündürlük | 79.2 cm |
| En | 14.5 cm |
| Dərinlik | 33.4 cm |
| Çəkisi | 1.76 kq |