Mağazalarda qiymətləri
-
299,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az489,99 ₼10 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyun 2025 | 489,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 289,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 299,99 ₼ |
| İyul 2024 | 299,99 ₼ |
| İyun 2024 | 449,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 370 Wt |
| Sorma gücü | 120 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.5 L |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Bej |
| Hündürlük | 125 cm |
| En | 29.8 cm |
| Dərinlik | 17.8 cm |
| Çəkisi | 4.4 kq |