Mağazalarda qiymətləri
-
1 999,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:40
-
1 399,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 399,00 ₼ |
| Mart 2026 | 1 599,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 999,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 230 Wt |
| Sorma gücü | 55 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.08 L |
| Səs səviyyəsi | 89 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 2 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 30 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 115.8 cm |
| En | 20.7 cm |
| Dərinlik | 3.8 cm |
| Çəkisi | 1.3 kq |