Mağazalarda qiymətləri
-
109,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
smarton.az239,00 ₼1 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 239,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 239,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2000 Wt |
| Sorma gücü | 390 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 3 L |
| Səs səviyyəsi | 83 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Black/Blue |
| Hündürlük | 24.5 cm |
| En | 30.5 cm |
| Dərinlik | 44 cm |
| Çəkisi | 4.9 kq |