Mağazalarda qiymətləri
-
179,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
smarton.az249,00 ₼1 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 249,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 249,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2300 Wt |
| Sorma gücü | 470 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 3 L |
| Səs səviyyəsi | 79 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Black/White |
| Hündürlük | 27.7 cm |
| En | 31 cm |
| Dərinlik | 43.3 cm |
| Çəkisi | 5.8 kq |