Mağazalarda qiymətləri
-
1 549,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az1 559,99 ₼4 həftə əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2026 | 1 559,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 549,99 ₼ |
| Mart 2025 | 1 519,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 1 519,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 1 549,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1240 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 8 L |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7.5 m |
| Rəng | Gray |
| Hündürlük | 44.2 cm |
| En | 33.2 cm |
| Dərinlik | 52.4 cm |
| Çəkisi | 8.6 kq |