Mağazalarda qiymətləri
-
1 549,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 22:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 549,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1200 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 7 L |
| Su qabının həcmi | 8 L |
| Səs səviyyəsi | 71 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7.5 m |
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 44.2 cm |
| En | 33.2 cm |
| Dərinlik | 52.4 cm |
| Çəkisi | 8.6 kq |