Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az359,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 359,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 319,99 ₼ |
| Mart 2026 | 299,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 299,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 299,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 279,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 279,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 279,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 450 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Akvafiltr |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.8 L |
| Su qabının həcmi | 1.5 L |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 4.5 m |
| Rəng | White |
| Hündürlük | 31 cm |
| En | 21.5 cm |
| Dərinlik | 38.5 cm |
| Çəkisi | 4.2 kq |