Mağazalarda qiymətləri
-
677,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 677,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.3 L |
| Səs səviyyəsi | 79 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/Yellow |
| Hündürlük | 111 cm |
| En | 25.5 cm |
| Dərinlik | 15 cm |
| Çəkisi | 1.25 kq |