Mağazalarda qiymətləri
-
931,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 931,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Sorma gücü | 47 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.5 L |
| Səs səviyyəsi | 77 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/White |
| Hündürlük | 62.1 cm |
| En | 26.1 cm |
| Dərinlik | 18.2 cm |
| Çəkisi | 2.91 kq |