Mağazalarda qiymətləri
-
299,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2024 | 299,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 299,99 ₼ |
| İyul 2024 | 399,99 ₼ |
| İyun 2024 | 399,99 ₼ |
| May 2024 | 399,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 300 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 17 L |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 9.75 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 12 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Yellow |
| Hündürlük | 50.3 cm |
| En | 34 cm |
| Dərinlik | 38.8 cm |
| Çəkisi | 5.2 kq |