Mağazalarda qiymətləri
-
179,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az179,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 179,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1300 Wt |
| Sorma gücü | 140 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2.5 L |
| Səs səviyyəsi | 79 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Violet |
| Hündürlük | 31 cm |
| En | 25 cm |
| Dərinlik | 34 cm |
| Çəkisi | 4.2 kq |