Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 459,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
-
smarton.az1 599,00 ₼son yenilənmə: bu gün 16:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 459,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 1 599,00 ₼ |
| Mart 2026 | 1 599,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 619,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 299,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 399,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 299,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 459,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 499,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 499,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 590 Wt |
| Sorma gücü | 200 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.44 L |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 112 cm |
| En | 26 cm |
| Dərinlik | 27 cm |
| Çəkisi | 2.7 kq |