Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az999,00 ₼son yenilənmə: bu gün 16:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 999,00 ₼ |
| Mart 2026 | 849,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 849,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 099,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 849,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 899,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 929,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 899,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 450 Wt |
| Sorma gücü | 160 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.44 L |
| Səs səviyyəsi | 79 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 50 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/Silver |
| Hündürlük | 112 cm |
| En | 26 cm |
| Dərinlik | 27 cm |
| Çəkisi | 2.7 kq |