Mağazalarda qiymətləri
-
99,00 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2024 | 99,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1200 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 2 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 3.5 m |
| Rəng | Blue |
| Hündürlük | 21 cm |
| En | 24 cm |
| Dərinlik | 34 cm |
| Çəkisi | 4.6 kq |