Mağazalarda qiymətləri
-
109,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 14:30
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 109,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 800 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 3.5 L |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 3.2 m |
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 37 cm |
| En | 31 cm |
| Dərinlik | 36 cm |
| Çəkisi | 3 kq |