Mağazalarda qiymətləri
-
399,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 22:49
-
bakuelectronics.az399,99 ₼son yenilənmə: bu gün 22:49
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 399,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1150 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 1.8 L |
| Su qabının həcmi | 2.3 L |
| Səs səviyyəsi | 84 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6.75 m |
| Rəng | Black/Gold |
| Hündürlük | 34 cm |
| En | 36.5 cm |
| Dərinlik | 26.5 cm |
| Çəkisi | 5 kq |