Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az699,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 699,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 699,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 999,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 849,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1700 Wt |
| Sorma gücü | 325 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Akvafiltr |
| Su qabının həcmi | 1.8 L |
| Səs səviyyəsi | 81 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 8 m |
| Rəng | Blue |
| Hündürlük | 30.6 cm |
| En | 31.8 cm |
| Dərinlik | 48.6 cm |
| Çəkisi | 8.25 kq |