Mağazalarda qiymətləri
-
749,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:33
-
bakuelectronics.az749,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 699,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 649,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 649,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 699,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 879,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 629,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 699,99 ₼ |
| İyul 2025 | 849,99 ₼ |
| İyun 2025 | 849,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Yuyucu Portativ |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1000 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 4 L |
| Su qabının həcmi | 4 L |
| Gücün tənzimlənməsi | Yoxdur |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | White/Black |
| Hündürlük | 46.6 cm |
| En | 32 cm |
| Dərinlik | 42.4 cm |
| Çəkisi | 7.5 kq |