Mağazalarda qiymətləri
-
999,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2024 | 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 260 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İsitmə gücü | 26 kW |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 78 cm |
| En | 45 cm |
| Dərinlik | 34 cm |