Mağazalarda qiymətləri
-
1 499,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 1 499,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 280 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma üsulu | Yoğuşmalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Temperaturun aşağı həddi | 20 °С |
| Temperaturun yuxarı həddi | 80 °С |
| İsitmə gücü | 28 kW |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 82 cm |
| En | 45 cm |
| Dərinlik | 34 cm |
| Çəkisi | 40 kq |