Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az899,99 ₼son yenilənmə: bu gün 14:16
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 799,99 ₼ |
| Mart 2026 | 799,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 799,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 849,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| İyul 2025 | 699,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 240 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| İsitmə gücü | 24 kW |
| Minimum iş təzyiqi | 0.5 bar |
| Maksimum iş təzyiqi | 3 bar |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 71.7 cm |
| En | 40 cm |
| Dərinlik | 33 cm |