Mağazalarda qiymətləri
-
779,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 01:39
-
bakuelectronics.az779,99 ₼son yenilənmə: bu gün 01:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 779,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 739,99 ₼ |
| Mart 2026 | 869,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 869,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 120 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Temperaturun aşağı həddi | 30 °С |
| Temperaturun yuxarı həddi | 80 °С |
| İsitmə gücü | 24 kW |
| Minimum iş təzyiqi | 0.4 bar |
| Maksimum iş təzyiqi | 3 bar |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 70 cm |
| En | 42 cm |
| Dərinlik | 24.3 cm |
| Çəkisi | 30 kq |