Mağazalarda qiymətləri
-
2 099,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 04:31
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 699,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 629,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 629,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 629,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 629,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 629,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 629,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 629,99 ₼ |
| May 2025 | 1 699,99 ₼ |
| Əsas Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 12700 |
| Prosessor sürəti | 2.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 12 |
| Prosessor keşi | 25 MB |
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Sərt disk tipi | SSD |
| SSD həcmi | 512 GB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri |
|---|
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Əlavə Qurğular |
|---|