Mağazalarda qiymətləri
-
899,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3520 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1095 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1055 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 31 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 805 x 285 x 194 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 770 x 555 x 300 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.7 kq |
| Çəki (xarici blok) | 30 kq |