Mağazalarda qiymətləri
-
1 179,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:39
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 079,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 079,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 079,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 179,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 079,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 079,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 079,99 ₼ |
| May 2025 | 1 079,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5270 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1643 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1542 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 32 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 957 x 302 x 213 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 770 x 555 x 300 mm |
| Çəki (daxili blok) | 10.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 37 kq |