Mağazalarda qiymətləri
-
799,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2025 | 799,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 999,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 999,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 1 099,99 ₼ |
| İyul 2024 | 1 199,99 ₼ |
| İyun 2024 | 1 199,99 ₼ |
| May 2024 | 1 199,99 ₼ |
| Aprel 2024 | 1 199,99 ₼ |
| Mart 2024 | 1 299,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | B Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| İş sahəsi | 75 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2503 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2280 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 41 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər |
|---|
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1040 x 330 x 220 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 845 x 700 x 360 mm |