Mağazalarda qiymətləri
-
1 549,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 17:02
-
bakuelectronics.az1 599,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 499,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 529,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 549,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 549,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 599,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 339,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 549,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 579,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 629,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 599,99 ₼ |
| May 2025 | 1 699,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 899,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5280 Vatt |
| İş sahəsi | 53 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Dual İnverter |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1640 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1500 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 32/45 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 56 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 998 x 345 x 210 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 770 x 545 x 288 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 34 kq |