Mağazalarda qiymətləri
-
1 199,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 10:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 1 099,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 099,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 949,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 249,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 099,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 249,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 099,00 ₼ |
| İyun 2025 | 1 099,00 ₼ |
| May 2025 | 1 249,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2500 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 21 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 50 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 799 x 290 x 232 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 699 x 538 x 249 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9 kq |
| Çəki (xarici blok) | 23 kq |