Mağazalarda qiymətləri
-
1 799,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 799,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2500 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 620 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 800 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 19 / 39 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 46 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 798 x 294 x 229 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 780 x 540 x 290 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 31.5 kq |