Mağazalarda qiymətləri
-
999,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 19:02
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 999,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 999,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 999,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 849,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 849,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| May 2025 | 849,99 ₼ |
| Mart 2025 | 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 46 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 940 x 316 x 224 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 800 x 545 x 315 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11 kq |
| Çəki (xarici blok) | 34 kq |