Mağazalarda qiymətləri
-
839,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:30
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 839,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| İş sahəsi | 60 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 805 x 270 x 197 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 660 x 530 x 250 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.2 kq |
| Çəki (xarici blok) | 23.5 kq |